דרו קארי מצעיד את האוהדים אל לב הכדורגל האמריקאי

דרו קארי, הבדרן הבלתי נלאה (המופע של דרו קארי, של מי השורה הזאת?) החל לאהוב כדורגל לפני כארבע שנים כשצפה במשחק במסגרת ה MLS, בלוס אנגלס.

לפני כחודש הוכרז כי בעונת 2009, תצטרף קבוצה נוספת ל לMLS מסיאטל . הקבוצה תהיה בבעלות מספר אנשי עסקים, כשבינהם דרו קארי, ואדריאן אנואר בעלי ה Seattle Sounders. במסגרת ההשקה הועלה לרשת אתר ייעודי לפי מיטב הדרך האמריקאית, ובו פועל שעון המחשב את זמנו לאחור לשריקת הפתיחה של משחקי הקבוצה.

הצטרפותו של קארי כשותף בבעלות על המועדון לוותה בשני תנאים. הראשון שבהם היה לאפשר לאוהדים שיחפצו בכך לקנות חברות במועדון כך שיוכלו בין היתר להצביע על זהותו של המנהל הכללי, או כפי שהוצג בפאב ג'ורג' והדרקון – בית הכדורגל האנגלי בסיאטל (מחווה לסמל הנבחרת האנגלית), כשברקע מתנהל לו המשחק בין ארסנל לרידינג הודיע קארי: "אם אתה לא אוהב את העבודה שהוא עושה, אם אין לנו קבוצה מנצחת או אם אתה חושב שהנקניקיות לא טעימות, אתה פשוט יכול להורות לו את הדרך החוצה".

[gv data="EtQeRm_YcLs"][/gv]

כל זאת נאמר כשברקע יושב אחד הבעלים והמנכ"ל אדריאן אנואר. קארי הוסיף כי "הבעלים אינם חוששים לתת לאוהדים כוח" הוא ציין כי המבנה הדמוקרטי של ברצלונה וריאל מדריד בספרד, ואתלטיקו ברבוסה באל סלבדור נתנו לו השראה . קארי קינל באומרו בכך "לאף אוהד בארצות הברית לא תהיה את ההזדמנות לעשות את מה שאוהדי סיאטל יוכלו לעשות".

דרישתו השניה של קארי הייתה הופעה של תזמורת מצעדים (כזו המופיעה בפתיחת המופע של דרו קארי) בכל משחק בית.

מסורת מקומית –

שם לקבוצה החדשה עדיין אין ( צפוי להיקבע בין מרץ למאי 2008), אך ברקע נמצא מרחף לו העבר של הכדורגל בסיאטל. ה Seattle Sounders, השתתפה בין השנים 1974 ל 1983 ב NASLNorth American Soccer League. כיום קבוצה בעלת שם זהה (בבעלות אחד מבעלי הקבוצה החדשה) ממשיכה את המסורת ומשחקת בUSL – ליגת משנה של הMSL , ואף הוכתרה כאלופה ארבע פעמים . קבוצה זו אמורה להוות מהעונה הבאה שלד לקבוצה המקצוענית.

הפירסום ושיתוף האוהדים עשו את שלהם וקרוב ל10,000 פניות לרכישת מנויים לעונת 2009 התקבלו עד כה, כש 3000 מתוכם התקבלו יום לאחר ההודעה הרשמית ב13.11.07.

מגרשה הביתי של הקבוצה

המגרש הביתי הצפוי של הקבוצה( Qwest Field ), מגרשה הביתי של קבוצה הפוטבול Seattle Seahawks

דרו קארי נוהג לומר על ענף הכדורגל בארצות הברית כי "ישנם אוהדי כדורגל מעטים, לכן זה מגניב. הרי זהו משחק עולמי, והתחושה דומה למצבים בהם אתה מכיר להקת רוק מצויינת לפני כולם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *