מלפפון לסוף השבוע – מבאבלס עד ויני ג'ונס

באבלס - המקור. זהירות - ממכר!
באבלס – המקור. זהירות – ממכר!
  • מקאן הפיקו סדרת סרטונים לחברת הלווין, אשר במרכזה שופטים המתנצלים בפני אוהדים על טעויות שיפוט. משעשע ובהחלט נוגע ברגשות על כל אוהד ספורט שחש מקופח על ידי החלטות שיפוט בחלק גדול ממשחקי קבוצתו.
  • אמש הייתי בהקרנת הבכורה של "סיפור גדול" במסגרת אירוע הפתיחה של פסטיבל הסרטים בירושלים (סרט מצויין ולו בזכות העובדה שבמרכזו אומנות לחימה אשר זוכה להצגת אסטטית ונקייה כפי שנושא כזה ראוי להיות מוצג). בכניסה לאירוע חולקו ברושורים שונים שבחרתי להתעלם מהם באלגנטיות. חברתי שירה באה אלי מחויכת כולה ואמרה "זה בשבילך", תוך שהיא מגישה לי גלויה יפיפייה של הפועל קטמון.
    קטמון מועדון אוהדים - מצילים את הפועל ירושלים
    קטמון מועדון אוהדים – מצילים את הפועל ירושלים

    שבנו הביתה ובאתר האינטרנט של הפועל קטמון ראיתי שגם הם הצטרפו לגל הגואה של אוהדים אשר משמרים את ההיסטוריה של מועדוניהם בעצמם. אתם מוזמנים להיכנס ל"שיעור בהיסטוריה".

  • ויני ג'ונס, היה כדורגל וגרזנאי ידוע, שהעביר חלק נכבד מהקרירה שלו בוימבלדון. ההווה של ויני מתקיים ברובו על המסך הגדול, כשהאגרסיות מכר הדשא מתועלות לדמות גנגסטר (לוק סטוק, רוד טריפ האגדי ועוד). אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם מהאיש והגרזן

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X2P9gGElMB4[/youtube]

לפני כמה שבועות, בבלוג "תרבות אמריקאית פופולרית" של אפי טריגר הופיע סרטון "כושר" קורע של ויני ג'ונס על פי אותם עקרונות, ואני מצטט "מחקרים מדעיים הוכיחו שפחד שורף שומן…"

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cJaq_C4gCuQ[/youtube]

אני מקווה שדמעות הצחוק קצת ציננו אתכם בימים ה"חמימים" האלו.