פותחים שבוע – מצמפיונשיפ מנג'ר עד לאיצטדיון שבור

 1. מזל טוב! –  השבוע הוקם ארגון הגג השני במסגרת היציע. גבירותי ורבותי ארגון הגג של אוהדי הפועל רמת גן! בקנה עוד שני ארגוני גג אשר ימוסדו בקרוב.
  מקימים ארגון גג
  מקימים ארגון גג

 2. רטרו – בתיכון עוד לפני עידן האינטרנט, הייתי מוריד קבצים מכתובות שאינני זוכר את זמן. אחד המשחקים הטובים יותר שליווי אותי גם בשירותי הצבאי היה Championship Manager, הרצתי קבוצות עלומות מאיטליה ובלגיה להישגי שיא בכדורגל האירופאי וכמוני המונים ברחבי העולם. בשלב כלשהוא המשחק נהיה לי מורכב מדי, מרוב שמתכנתים רצו להפוך אותו למציאותי, חדוות המשחק דעכה לי. לא מזמן דרך בלוג של אתר n00b, גיליתי לשמחתי כי יצאה גרסה מחודשת של Championship Manager 01/02 בחינם. מומלץ לאלו ששיחקו פעם ושכחו, או למתקשים או סתם להעביר את לילות הקיץ המהבילים.
 3. מצייצים – ההתאחדות לכדורגל מפרסמת את הטוויטר שלה. אתה מוזמנים להתעדכן ו… (את הטוויטר שלנו אתם כמובן מכירים ?!)
 4. מימי בובק בקו ההגנה – סיאטל סאונדרס ממשיכה לעשות כותרות וכסף בארה"ב, בזכות דרו קארי ושיתוף קהילת האוהדים. אם זה מצליח במדינה בה הקבוצות פרטיות עד לשד עצמותיהן, ושיתוף אוהדים הוא בגדר כפירה בדת, אז למה לא אצלנו? "אתה מצביע לנשיא שמנהל את המדינה, אתה מצביע לראש העיר שלך, שמנהל את העיר — אז למה שלא תצביע עבור מי שיהיה הג'נרל מנג'ר שמנהל את הקבוצה שלך?!"
  מימי בובק - יש בלם אחורי טוב ממנה?
  מימי בובק - יש בלם אחורי טוב ממנה?

 5. אתר חדש – איגוד אוהדי הפועל פתח תקווה העלה השבוע לאוויר את האתר שלו. בד בבד, האיגוד הגיע להסכם עם עמותת הפועל פתח תקווה על הכנסת נציג איגוד האוהדים לעמותה
 6. הידעת? – 3 מחקרי חובה לכל אוהד אודות שופטי ספורט :

 • הם שומעים את הקהל מצוין
 • הם רואים דברים שלא קורים באמת
 • יותר כדאי ללבוש צבע אדום

החידה השבועית לילד – לכבוד פתיחת הבונדסליגה קבלו את את הגוש של אוהדי פרנקפורט. מה לא בסדר בתמונה?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Yt-x-BXRCzg[/youtube]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *