בעיטת פתיחה

זהו, יוצאים לדרך שוב פעם. סוף סוף עברתי לבלוג עצמאי, עוד חלום קטן בדך שהגשמתי. הבית בבלוגלי היה מצויין, והיה חממה מעולה ועכשיו הלאה.

אחים לכדור – אמש התקיים טורניר האוהדים הראשון של מדינת הכדורגל. הוא הזכיר לי סיפור אישי, לפני כשנתיים לערך שוחחתי עם יאיר שר שניהל את מדינת הכדורגל ובדקנו את האפשרות לקיים טורניר אוהדים. הכיוון אליו כיוונו היה טורניר בין חוגי האוהדים אשר יקרא "גביע השוקו"… והמבין יבין… יאיר טס לו לשוויץ לתואר מאסטר של פיפא… מורן גרא החליף אותו, והרים טורניר אוהדים מרגש. אני מקווה שהחזון של הקמת ליגת אוהדים ייצא לדרך.

תיכנסו לסרטים – בימים אלו מתקיים בברלין פסטיבל סרטי הכדורגל ה-6 במספר, על ידי פרוייקט האוהדים של ברלין. הנושא המרכזי השנה הינו "כדורגל במזרח גרמניה", במסגרת זו יוצגו סרטים המציגים את הווי הכדורגל המזרח גרמני, יוקרנו משחקים של קבוצות ממזרח גרמניה בגביעים האירופאים כגון ברלין,ליפציג ודרזדן. כמו כן יערכו דיונים ויוקרנו סירטונים בנושא היריבות בין BFC ליוניון המזרח גרמניות וגולת הכותרת כבכל שנה – תחרות סרטים קצרים "11 ממ – בעיטות קצרות".

ההזמנה לפסטיבל סרטי הכדורגל השישי
ההזמנה לפסטיבל סרטי הכדורגל השישי

כניסה מוקדמת – ביום חמישי  התקיים מפגש לו המתנו זמן רב עם ששון קרול – ראש חוליית ספורט במשטרת ישראל. במפגש דנו בשיחה פתוחה על הדרכים לשפר את ההתנהלות במגרשים, בדגש על מספר תחומים. פריצה הדרך המשמעותית הגיעה ברעיון מחוץ לקופסא של ששון. פעמים רבות ישנם קשיים בהכנסת אביזרי עידוד ליציעים מסיבות שונות, אשר מובילים לעימותים בין האוהדים לשוטרים ובנוסף פוגמים בצבע ביציעים. ההצעה שתיבחן הן אל מול קבוצות האוהדים והן אל מול מפקדי התחנות הינה כרטיס אשר מספר אוהדים מכל קבוצות אוהדים יקבלו. האוהדים האלו יהיו מוסמכים להכניס ליציעים את אביזרי העידוד ללא בדיקה כלל…

עסקי כדורגל – בפגישה אחרת שהתקיימה השבוע הועלה רעיון גאוני לגיוס כסף כולל לחוגי האוהדים. בבדיקת ההתכנות שערכנו מסתבר שיש פוטנציאל כלכלי לא מבוטל לרעיון ואף אפשרות מהירה ליישום. פרטים בהמשך…

לקינוח השבוע, התקיים מפגש חפוז ואינטימי עם אנשי פורטל האוהדים של מכבי חיפה לאחר טורניר האוהדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *